Fileslog (1.2.3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Referrer
af: Verwyser

en: Anonymous
af: Anoniem
