Fileslog (1.2.3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Anonymous
he: אנונימי

en: About
he: אודות

en: Filter log messages
he: סינון מסרי יומן

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את רשומות היומן האחרונות?
