Fileslog (1.2.3) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Logging
ja: ログ記録

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Filter
ja: フィルター

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Referrer
ja: リファラ

en: Anonymous
ja: 匿名

en: About
ja: アバウト

en: Filter log messages
ja: ログメッセージの絞り込み

en: You must select something to filter by.
ja: 絞り込み対象を選択する必要があります。

en: View events that have recently been logged.
ja: 最近記録されたイベントを表示します。

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ

en: Confirm delete recent log messages
ja: 最近のログメッセージを削除するかの確認

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ja: 最近のログを本当に削除しますか？
