Fileslog (1.2.3) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: About
jv: Ngenani

en: Filter log messages
jv: Penyaring pesen log

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.

en: View events that have recently been logged.
jv: Nonton kedadén sing paling sering kecathet.

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
