Fileslog (1.2.3) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Logging
pt: Autenticando

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: No log messages available.
pt: Nenhuma mensagem de registro disponível.

en: View
pt: Ver

en: User
pt: Usuário

en: Filter
pt: Filtrar

en: Location
pt: Localização

en: Severity
pt: Severidade

en: Referrer
pt: Referência

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: About
pt: Sobre

en: Filter log messages
pt: Filtrar mensagens de log

en: You must select something to filter by.
pt: Você deve selecionar algo para filtrar.

en: View events that have recently been logged.
pt: Ver os eventos que foram registrados recentemente.

en: Recent log messages
pt: Mensagens recentes do registro

en: Confirm delete recent log messages
pt: Confirmar exclusão de mensagens de registro recentes

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
pt: Tem certeza de que deseja excluir os registros recentes?
