Fileslog (1.2.3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Logging
sv: Loggning

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Anonymous
sv: Gäst

en: About
sv: Om

en: Filter log messages
sv: Filtrera logg efter meddelandetyp

en: You must select something to filter by.
sv: Du måste välja något att filtrera på.

en: View events that have recently been logged.
sv: Visa händelser som nyligen har loggats.

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden
