Fileslog (1.2.3) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Anonymous
tr: Adsız

en: About
tr: Hakkında

en: Filter log messages
tr: Günlük iletilerini süz

en: You must select something to filter by.
tr: Süzülecek bir şey seçmeniz gerekiyor.

en: View events that have recently been logged.
tr: Yakın zamanda kaydedilmiş olayları göster.

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri

en: Confirm delete recent log messages
tr: En son günlük iletilerini silmeyi onayla

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
tr: Son logları silmeye devam etmek istiyor musunuz?
