Fileslog (1.2.4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: About
my: အကြောင်း
