Fileslog (1.2.5) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Anonymous
ast: Anónimu
