Fileslog (1.2.5) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Logging
az: Giriş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Anonymous
az: Anonim

en: About
az: Haqqında

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: View events that have recently been logged.
az: Bu yaxınlarda daxil edilmiş hadisələrə baxın.

en: Recent log messages
az: Son log mesajları

en: Confirm delete recent log messages
az: Son jurnal mesajlarının silinməsini təsdiqləyin

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
az: Son qeydləri silmək istədiyinizə əminsiniz?
