Fileslog (1.2.5) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে
