Fileslog (1.2.5) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: Message
ms: Mesej

en: No log messages available.
ms: Tiada mesej log tersedia ada.

en: View
ms: Pandangan

en: User
ms: Pengguna

en: Filter
ms: Tapis

en: Location
ms: Lokasi

en: Severity
ms: Keterukan

en: Referrer
ms: Perujuk

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: About
ms: Perihal

en: Filter log messages
ms: Tapis mesej log

en: You must select something to filter by.
ms: Anda mesti pilih sesuatu untuk ditapis.

en: View events that have recently been logged.
ms: Papar peristiwa yang dilog baru-baru ini.

en: Recent log messages
ms: Mesej-mesej log terbaru
