Fileslog (1.2.5) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Logging
ru: Журналирование

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Filter
ru: Фильтр

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Anonymous
ru: Гость

en: About
ru: Информация

en: Filter log messages
ru: Фильтр системных сообщений

en: You must select something to filter by.
ru: Необходимо выбрать, что фильтровать.

en: View events that have recently been logged.
ru: Просмотр событий, недавно записанных в системный журнал.

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала

en: Confirm delete recent log messages
ru: Подтвердить удаление последних сообщений журнала

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ru: Вы действительно хотите удалить последние записи журнала?
