Fileslog (1.2.4) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.

en: View events that have recently been logged.
kk: Соңғы журналға жазылған оқиғаларды көру.
