Fileslog (1.2.4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни
