FillPDF (5.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Create
cs: Vytvořit

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Location
cs: Místo

en: Desc
cs: Sestupně

en: Other
cs: Jiné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Apply
cs: Použít

en: Mapping
cs: Mapování

en: Export configuration
cs: Exportovat konfiguraci

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Public files
cs: Veřejné soubory

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Import configuration
cs: Importovat konfiguraci

en: Master
cs: Nadřízené

[ctx: Entity type group]
en: Content
cs: Obsah

en: Duplicate of @label
cs: Duplikovat @label
