FillPDF (5.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Location
sl: Mesto
