FillPDF (5.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Create
id: Buat

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Location
id: Lokasi

en: Other
id: Lainnya

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Apply
id: Terapkan

en: Mapping
id: Pemetaan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Export configuration
id: Pengaturan ekspor

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Public files
id: File untuk umum

en: Asc
id: Urutan turun

en: Import configuration
id: Konfigurasi impor

[ctx: Entity type group]
en: Content
id: Konten

en: Duplicate of @label
id: Duplikat @label
