FillPDF (5.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Export configuration
az: İxrac konfiqurasiyası

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

[ctx: Entity type group]
en: Content
az: Məzmun
