FillPDF (5.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: API Key
be: Ключ API

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Apply
be: Ужыць

en: File system settings
be: Наладкі файлавае сыстэмы

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Public files
be: Агульнадаступныя файлы

[ctx: Entity type group]
en: Content
be: Змесціва

en: Duplicate of @label
be: Дублікат @label
