FillPDF (5.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Create
da: Opret

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Location
da: Lokation

en: API Key
da: API-nøgle

en: Desc
da: Faldende

en: Other
da: Anden

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Apply
da: Udfør

en: Mapping
da: Kobling

en: unnamed
da: unavngivet

en: Warning message
da: Advarsel

en: Export configuration
da: Eksportér konfiguration

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Public files
da: Offentlige filer

en: Asc
da: Stigende

en: Import configuration
da: Importér konfiguration

[ctx: Entity type group]
en: Content
da: Indhold

en: Duplicate of @label
da: Duplikat af @label
