FillPDF (5.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Download PDF
fi: Lataa PDF

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Location
fi: Sijainti

en: Other
fi: Muu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Duplicate
fi: Monista

en: Apply
fi: Käytä

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Export configuration
fi: Vie asetukset

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Public files
fi: Julkiset tiedostot

en: Import configuration
fi: Tuo asetukset

en: Master
fi: Isäntä

[ctx: Entity type group]
en: Content
fi: Sisältö

en: Duplicate of @label
fi: Klooni @label
