FillPDF (5.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak
