FillPDF (5.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Other
gu: અન્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Public files
gu: જાહેર ફાઈલ
