FillPDF (5.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Location
pl: Położenie

en: API Key
pl: Klucz API

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: File system settings
pl: Ustawienia systemu plików

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Export configuration
pl: Eksportuj konfigurację

en: Paste code
pl: Wklej kod

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Filename pattern
pl: Wzorzec nazwy pliku

en: Public files
pl: Pliki publiczne

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Import configuration
pl: Importuj konfigurację

en: Master
pl: Główny

[ctx: Entity type group]
en: Content
pl: Zawartość

en: Duplicate of @label
pl: Duplikat @label
