FillPDF (5.0.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
