FillPDF (5.0.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Download PDF
ru: Скачать PDF

en: Create
ru: Создать

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Location
ru: Место

en: API Key
ru: Ключ API

en: Desc
ru: По убыванию

en: Other
ru: Другое

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Apply
ru: Применить

en: Mapping
ru: Соответствия

en: File system settings
ru: Настройки файловой системы

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Export configuration
ru: Экспорт конфигурации

en: Paste code
ru: Вставить код

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Filename pattern
ru: Шаблон имени файла

en: Public files
ru: Общие файлы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Import configuration
ru: Импорт конфигурации

en: Master
ru: Основной

[ctx: Entity type group]
en: Content
ru: Материал

en: Duplicate of @label
ru: Дублировать @label
