FillPDF (5.0.1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Location
bn: অবস্থান

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা

en: Public files
bn: পাবলিক ফাইলসমূহ
