FillPDF (5.0.1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Location
ca: Localització

en: Other
ca: Altres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Apply
ca: Aplica

en: Mapping
ca: Associacions

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Export configuration
ca: Exporta la configuració

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Public files
ca: Fitxers públics

en: Import configuration
ca: Importa la configuració

en: Master
ca: Mestre

[ctx: Entity type group]
en: Content
ca: Contingut

en: Duplicate of @label
ca: Duplicat de @label
