FillPDF (5.0.1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Location
ku: شوێن

en: Other
ku: هیتر

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Public files
ku: پەڕگە گشتییەکان
