FillPDF (5.0.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Download PDF
is: Hlaða niður PDF

en: ID
is: Kenni

en: Create
is: Stofna

en: API Key
is: API Lykill
