FillPDF (5.0.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Create
nl: Aanmaken

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Other
nl: Andere

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Export configuration
nl: Instellingen exporteren

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren

[ctx: Entity type group]
en: Content
nl: Inhoud

en: Duplicate of @label
nl: Duplicaat van @label
