FillPDF (5.1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Warning message
jv: Welingan

en: Public files
jv: Berkas umum

en: Asc
jv: Urut Maju
