FillPDF (5.1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Export configuration
lv: Eksportēt konfigurāciju

en: Public files
lv: Publiski faili

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts
