FillPDF (5.1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

[ctx: Entity type group]
en: Content
sr: Садржај
