FillPDF (5.1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Location
gl: Localización

en: Other
gl: Outro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Mapping
gl: Mapeo

en: File system settings
gl: Configuración do sistema de ficheiros.

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Public files
gl: Arquivos públicos

[ctx: Entity type group]
en: Content
gl: Contido
