FillPDF (5.1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Create
hr: Stvori

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Location
hr: Lokacija

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Public files
hr: Javne datoteke

en: Asc
hr: Uzlazno
