FillPDF (5.1.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Location
cy: Lleoliad

en: Other
cy: Arall

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Warning message
cy: Neges rybudd
