FillPDF (5.1.1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Mapping
eo: Mapigo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
