FillPDF (5.1.1) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Create
vi: Tạo

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Location
vi: Vị trí

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Other
vi: Khác

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Administrative title
vi: Tiêu đề dành cho quản trị

en: Public files
vi: Các tệp công cộng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
