FillPDF (5.2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Location
lt: Vieta

en: API Key
lt: API raktas

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Public files
lt: Vieši failai

[ctx: Entity type group]
en: Content
lt: Turinys
