FillPDF (5.2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Location
oc: Emplaçament

en: Other
oc: Autre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Public files
oc: Fichièrs publics

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
