FillPDF (5.2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Other
ug: باشقا

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
