FillPDF (5.2.1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Public files
bo: སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
