FillPDF (5.2.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: ID
eu: IDa

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Location
eu: Kokalekua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: Apply
eu: Ezarri

en: File system settings
eu: Fitxategi sistemaren ezarpenak

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Public files
eu: Fitxategi publikoak

en: Asc
eu: Goraka
