FillPDF (5.2.1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Location
km: ទីតាំង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Public files
km: ឯកសារ​សាធារណៈ
