FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
