FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana
