FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
