FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Other
sk: Ostatné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Private files
sk: Privátne súbory

en: Public files
sk: Verejné súbory
